Apie mus

Ką mes veikiame?


Etiketės (lipdukai) prekių aprašymams
Spausdintuvai etiketėms Godex
Įvairių dydžių dažančios spalvotos juostelės WAX

Lipnių etikečių gamyba nuo 2012 metų. Gaminame etikečių ruošinius, lipdukus įvairaus dydžio, formos, spalvos. Su spauda, arba be jos. Greita ir kokybiška lipnių etikečių gamyba, dažniausiai 2-5d.d. Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, nesvarbu kokiame mieste esate, gaminius (prekes) pristatome visoje Lietuvoje.

Misija – atsakingai ir profesionaliai teikti kokybiškas paslaugas, ugdyti ilgalaikius ir patikimus santykius su partneriais bei klientais, lanksčiai reaguoti į rinkos pokyčius, užtikrinti sėkmingą įmonės veiklą. Geriname klientų veiklos rezultatus gamindami etiketes, pakuotes bei teikdami kitas paslaugas.

Turime viziją – tapti pirmaujančia spaudos gaminiais prekiaujančia įmone Lietuvoje.

Vadovaujamės penkiomis vertybėmis veržlumas, profesionalumas, atsakingumas, komandiškumas ir pagarba. Mūsų vertybės yra kelrodžiai, padedantys atliekant kasdienius darbus įgyvendinti įmonės misiją ir viziją. Tai mūsų susitarimas, kaip sieksime išsikeltų tikslų ir kas bus mus vienijantys principai.

 

Etiketės (lipdukai) gali būti įvairios paskirties:

Prekių aprašymams, depozitinės, kintami barkodai, padangoms, betonui, kurjeriniams lipdukams, šaldomai produkcijai ir kt.

Skirtingų medžiagų:

Matinis popierius, thermo popierius, atsparus drėgmei, pusiau blizgus, blizgus, lakuotas, skaidrus.

Etiketėms naudojami skirtingi klijai:

Nuimami, stipraus lipnumo, standartiniai, šaldytuviniai.

Dažančioji juostelė (karbonas/kalkė/dažjuostė) įvairių dydžių ir spalvų.

Įvairūs doy pack maišeliai:

Kavai/arbata, biriems produktams, aksesuarams, ekologiškiems produktams, chemijai, gyvūnų maistui, papildams, farmacijai, drabužiams. Maišeliai tinkami parodoms, ekspozicijoms, vitrinoms, mugėms. Maišeliai sertifikuoti, tinka sąlyčiui su maistu.

Prekiaujame lipnių etikečių spausdintuvais spausdintuvais, bei jų detalėmis: TSC, Godex, Citizen.

Messenger programėlės ikonėle
0
Prekių krepšelis
  • No products in the cart.